2 % pre škôlku Hájanku

 

Viete si ešte v dnešnom zložitom svete spomenúť na svoje detstvo? Magický čas, ktorý je pre každého z nás kľúčovým obdobím života. Čo a ako deti nadobudnú do 7 rokov života, predstavuje obrazne povedané korene života človeka – jedinečnej individuality.

Naše občianske združenie podporuje waldorfskú pedagogiku, ktorá umožňuje pochopiť a prakticky rozvíjať živé princípy vedomej výchovy od detstva po dospelosť.
Obraz dieťaťa, žijúceho v láske, v rešpekte k sebe, k druhým ľuďom, s dôverou a otvorenosťou k prírode a svetu je súčasťou našej motivácie. Takýto prístup je aktuálny a užitočný ako pre rodičov, tak pre pedagógov v 21. storočí.

Podporou z 2% z Vašich daní pre waldorfskú škôlku sa budete podieľať na vytváraní živého ostrova spokojného detstva. Naše skúsenosti šírime ďalej, a zdieľame ich s verejnosťou z celého Slovenska.

Prirodzená výchova pre zdravý vývoj detí je našou prioritou.

 
Či už ako zamestnanec, fyzická osoba či podnikateľ , máte slobodnú vôľu rozhodnúť sa, či darujete a komu darujete svoje 2%. Jediné čo je potrebné je rozhodnúť sa a vyplniť v daňovom priznaní prijímateľa svojich 2%.
Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú prispieť 2% na Hájanku, alebo povedali aj iným, že nám môžu prispieť.
 

HÁJANKA ZÍSKAVA 2% DARY PROSTREDNÍCTVOM SUBJEKTU:

KLUB DETÍ JABLONKA
Právna forma: občianske združenie
Adresa: Hattalova 12/B, 83103 Bratislava
IČO 42181135
IBAN číslo účtu: SK4011000000002922709015

formuláre nájdete na:
https://www.dvepercenta.sk/details.php?organizationID=15602